חדש!
יש לנו מלאי חדש של שרתים ייעודיים במחירים מפתיעים עבורך!

ניהול שרתים באמזון (AWS)

Webgate מעניקה פתרונות הקמה, תחזוקה וניהול מקצועיים של שרתי אמזון (AWS) כולל תמיכת סיסטם, DevOps, רשת, גיבויים, CDN ואינטגרציה של שרתים פיזיים עם שרתים באמזון. ניתן להעזר בנו לביצוע פרוייקטים, ניהול מערכות ותחזוקה שוטפת של שרתים באמזון או באמצעות שעות מומחה.

ניהול שרתי אמזון (Amazon) במיקור חוץ


כיום, שירותי הענן של אמזון (AWS)נחשבים לשירותי הענן המתקדמים ביותר בעולם כאשר הם זוכים לפופולריות הן במגזר הטכנולוגי (חברות, סטרטאפים ומתכנתים) והן במגזר הציבורי (רשויות ומדינות כאחד).


באופן טבעי, שירותי הענן של אמזון (AWS) דורשים לא מעט ידע תיאורטי ומעשי בניהול שרתים. לא פעם אנו נתקלים בלקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים אשר רכשו את שירותי הענן של אמזון (AWS)אך כתוצאה מחוסר ידע, ניסיון, זמן או תקציב - השירות אותו הם מקבלים מאמזון (AWS)אינו פועל בצורה מיטבית.


ב - Webgate ניתן לקבל שירותי ניהול מקצועיים של שרתי אמזון (AWS) במיקור חוץ בהתאם לצרכים והתקציב שעומד לרשותך. בין השירותים העיקריים שאנו מעניקים לשרתי אמזון (AWS) , ניתן למצוא:


  • מערכי שרתים - הקמה, ניהול ותחזוקה של מערכי שרתים ב – AWS תוך עמידה בתקנים מחמירים של ISO או PCI.
  • מערכי Web Auto Scale - הקמה, ניהול ותחזוקה של מערך Auto Scaling להתמודדות עם גידול/קיטון קיצוני.
  • בסיסי נתונים – ניהול מערכי Relational Database Service‏ (RDS) אשר תומכים ב - Amazon Aurora, PostgreSQL, MySQL, MariaDB, Oracle Database, ו - SQL Server.
  • שימוש חכם במשאבים המובנים של אמזון - כגון Application on Demand ושירותי קצה שונים אחרים שניתן לצרף למארג השירותים לאתר או האפליקציה שלך.
  • ניטור – ניטור מלא של שירותי הענן של אמזון (EC2) תוך הקפדה על שרידות גבוהה, אפשרויות Scaling ועלות נמוכה ללקוח. בשעת משבר תתבצע חלוקת עומסים נכונה במערך השרתים על בסיס Amazon Load Balancer.
  • גיבויים - הקמה, ניהול ותחזוקה של גיבויי Snapshot תוך שמירה על כמות גיבויים זמינה בהתאם לתקציב ודרישת הלקוח.
  • אבטחת מידע – ניהול מערך האבטחה של שירותי הענן באמזון (Amazon Web Services) תוך הקפדה על רגולציה ותקני אבטחה מחמירים.

הניסיון שלנו מראה שהצרכים של כל לקוח ולקוח שונים, לכן אנו מזמינים אותך ליצור עימנו קשר ב – 1-800-222-606 לקבל ייעוץ ראשוני והצעת מחיר אטרקטיבית לניהול שרתי אמזון (Amazon) במיקור חוץ.