חדש!
יש לנו מלאי חדש של שרתים ייעודיים במחירים מפתיעים עבורך!

ניהול שרתי Google Cloud במיקור חוץ

חברת Webgate מעניקה פתרונות הקמה, תחזוקה וניהול מקצועיים של שרתי Google Cloud במיקור חוץ תוך שילובם עם שאר מערכות החברה, אבטחתם ותחזוקתם השוטפת.

ניהול שרתי Google Cloud במיקור חוץ


פלטפורמת הענן של Google Cloud אשר הושקה בשנת 2011 היא בין הפלטפורמות המובילות בעולם ולא מעט ארגונים, חברות הזנק ורשויות ברחבי העולם בוחרים בה.


פלטפורמת הענן של Google Cloud מתחייבת לזמינות (Up-Time) של 99.95% על מנת להבטיח שירות רציף, אפקטיבי וחלק לאורך זמן. פלטפורמת הענן של Google Cloud אינה קלה להקמה, ניהול ותחזוקה לכן מומלץ לפנות לחברת ניהול מקצועית אשר תעניק לך שירותי סיסטם (System) בתחום.


ב – Webgate אנו מתמחים במתן שירותי סיסטם (System) במיקור חוץ על גבי פלטפורמת הענן של Google Cloud בין השירותים העיקריים שאנו יכולים להעניק לך ניתן למצוא:


  • ניהול ותחזוקת מערכי שרתים – אנשי סיסטם של Webgate יכולים ללוות אותך בתהליך ההקמה, הניהול והתחזוקה של מערך השרתים בפלטפורמת הענן של Google Cloud .
  • ניהול בסיסי נתונים – ניהול שירות Cloud SQL אשר כולל התקנה, ניהול ותחזוקה של בסיסי נתונים מסוג MySQL, PostgreSQL ו- SQL Server.
  • ניטור ושרידות - פלטפורמת הענן של Google Cloud דורשת ניטור 24 שעות ביממה על מנת להבטיח Uptime מקסימלי. בנוסף, על מנת להבטיח שרידות עסקית, כל הנתונים בפלטפורמת הענן עוברים גיבויי Snapshot לשעת משבר.
  • אבטחת מידע – לא מעט חברות, ארגונים ורשויות נדרשים לעמוד בסטנדרטים מחמירים ודרישות רגולציה. על ידי אבטחת והקשחת יכולות האבטחה של הענן של Google Cloud אנו נוכל לעזור לך לעמוד בהם בקלות רבה יותר.

לסיכום, פלטפורמת הענן של Google Cloud מעניקה אינספור אפשרויות למשתמש הקצה אך היא דורשת ניהול מוקפד, מקצועי ואיכותי לאורך זמן. הניסיון הרב שצברנו בהקמה, תחזוקה וניהול של מערכי שרתים על גבי פלטפורמת הענן של Google Cloud יכול להבטיח לך עבודה חלקה ונטולת בעיות.


לקבלת הצעת מחיר מותאמת אישית להקמה, תחזוקה וניהול של מערכי שרתים ב - Google Cloud, ניתן ליצור עימנו קשר 1-800-222-606 ונשמח לעמוד לרשותך.