חדש!
יש לנו מלאי חדש של שרתים ייעודיים במחירים מפתיעים עבורך!

אירוח אתרים - הוסטינג

Webgate מציעה לך מגוון חבילות אירוח אתרים - הוסטינג - על גבי תשתית מחשוב ענן אשר ממוקמת בחוות השרתים המתקדמת של בזק בינלאומי בפתח תקווה. כל חבילות האירוח של Webgate מבוססות על חומרה מבית IBM/HP/Dell לביצועים מקסימליים, ממשקי ניהול מתקדמים (cPanel/Plesk) ותמיכה טכנית מסביב לשעון.

שירותי אירוח אתרים - הוסטינג - מתקדמים בישראל מחברה עם 3 עשורי נסיון

וובגייט עוסקת באירוח אתרים - הוסטינג - לקהל הרחב משנת 1995 וממשיכה להוביל את תחום השרתים בישראל, תוך אספקת מוצרי ענן ואירוח אתרים מתקדם ןמאובטח, אופטימאלי לאתרי וורדפרס ושרתים בענן עם שירות ויחס אישי לכל לקוח. ברוכים הבאים :)

cPanel / Plesk
אירוח שיתופי

אירוח אתרים שיתופי

אירוח אתרים שיתופי על תשתית ענן מבטיח לך שירות איכותי, מהיר ומאובטח על שרתי לינוקס-cPanel וכן שרתי ווינדוס-Pleks הממוקמים בישראל ומבטיחים שירות יציב ובטוח

Wordpress Toolkit Deluxe
אירוח וורדפרס מהיר

אירוח אתרי וורדפרס בענן

יש לכם אתר וורדפרס? בואו לארח אותו בוובגייט וקבלו שירות מלא כולל מערכת האצת אתרי וורדפרס, אבטחה מוגברת ותמיכת מקצוענים! שירות אירוח עם מערכת WP Toolkit Deluxe.

חינם!
אירוח וורדפרס לעסקים

אירוח אתרים בישראל

כל התשתיות של וובגייט נמצאות בישראל - בזק בינלאומי וכן כל עובדי החברה מישראל. אנו חברה כחול לבן אמיתית הפועלת כמעט שלושה עשורים באינטרנט הישראלי

חבילות אירוח אתרים שיתופיות קטנות עליך? – יש לנו שרתים בענן שתפורים בדיוק למידות שלך!
חברת Webgate מפעילה מערך מחשוב ענן פרטי מבוסס VMware בחוות השרתים בזק-בינלאומי בישראל. אנו מעניקים שירותי סיסטם (System) מלאים, חיבורים מהירים לאינטרנט הישראלי/הבינלאומי באמצעות מספר קווי תקשורת ותמיכה מלאה מסביב לשעון לכל תקלה שעלולה לצוץ בדרך.