חדש!
יש לנו מלאי חדש של שרתים ייעודיים במחירים מפתיעים עבורך!

ניהול שרתי Microsoft Azure במיקור חוץ

Webgate מעניקה פתרונות הקמה, תחזוקה וניהול מקצועיים של שרתי Microsoft Azure לעסקים, ארגונים וסטארטאפים כולל ניהול סיסטם מלא, הקמת שרתים בענן ועוד

ניהול שרתי מיקרוסופט אז'ור (Microsoft Azure) במיקור חוץ


שירותי הענן של Microsoft Azure הם בין 3 שירותי הענן הגדולים בעולם, ביחד עם שירותי הענן של אמזון (AWS) ושירותי הענן של גוגל


שירותי הענן של Microsoft Azure מכילים מעל ל – 600 שירותים שונים אשר קשורים ליכולות מחשוב, אחסון מידע (Storage), ניהול מידע וניתוב הודעות (Messaging). שירותי הענן של Microsoft Azure מבטיחים למשתמשים פרטיים, עסקיים ומוסדיים סביבת עבודה מאובטחת, מתקדמת ושרידה לאורך זמן.


ב – Webgate, אנו מעניקים שירותי הקמה, תחזוקה וניהול של שרתי Microsoft Azure במיקור חוץ. בין השירותים שצוות הסיסטם של Webgate יכול להעניק לך ניתן למצוא:


  • הקמה, ניהול ותחזוקה של שרתים – שירות.י הענן של Microsoft Azure מאפשרות להריץ מכונות וירטואליות מבוססות Windows או Linux. הצוות הטכנולוגי של Webgate יוכל לבצע תכנון נכון של מערך השרתים, לנהל את המידע באמצעות פלטפורמת App services ולתחזק את מערך השרתים באמצעות ממשק ה – WebJobs.
  • הקמה ותחזוקת מסדי נתונים – כל המידע הרגיש של הלקוח נמצא בבסיסי הנתונים של Microsoft Azure. שירותי הענן של Microsoft Azure תומכים ב – NoSQL, SQL Azure, ביג-דאטה (Azure Data Explorer) ועוד.
  • ניטורים, גיבויים ושרידות עסקית – שירותי הענן של Microsoft Azure מאפשרים לך ליהנות מהתמיכה של Microsoft, אך על מנת להבטיח שרידות עסקית לאורך זמן יש לבצע ניטור וגיבוי יומיומי.

לסיכום, שירותי הענן של Microsoft Azure מעניקים למשתמשים בהם גמישות, אפשרויות לחיסכון כלכלי אמיתי ויכולות מתקדמות (פריסה גיאורגפית, Scalability וכדומה). הניסיון הרב שצברנו בניהול מערכי ענן של Microsoft Azure, מאפשר לנו ללוות אותך במקצועיות רבה משלבי התכנון המקדימים ועד שלבי ההטמעה בשטח.


לקבלת הצעת מחיר מותאמת אישית להקמה, תחזוקה וניהול של מערכי שרתים ב - Microsoft Azure, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 1-800-222-606 ונשמח לעמוד לרשותך.