חדש!
יש לנו מלאי חדש של שרתים ייעודיים במחירים מפתיעים עבורך!

ניהול שרתי Azure Microsoft במיקור חוץ

Webgate מעניקה פתרונות הקמה, תחזוקה וניהול מקצועיים של שרתי Azure Microsoft לעסקים, ארגונים וסטארטאפים כולל ניהול סיסטם מלא, הקמת שרתים בענן ועוד

ניהול שרתי מיקרוסופט אז'ור (Azure Microsoft) במיקור חוץ


שירותי הענן של Azure Microsoft הם בין 3 שירותי הענן הגדולים בעולם, ביחד עם שירותי הענן של אמזון (AWS) ושירותי הענן של Google Cloud.


שירותי הענן של Azure Microsoft מכילים מעל ל – 600 שירותים שונים אשר קשורים ליכולות מחשוב, אחסון מידע (Storage), ניהול מידע וניתוב הודעות (Messaging). שירותי הענן של Azure Microsoft מבטיחים למשתמשים פרטיים, עסקיים ומוסדיים סביבת עבודה מאובטחת, מתקדמת ושרידה לאורך זמן.


ב – Webgate, אנו מעניקים שירותי הקמה, תחזוקה וניהול של שרתי Azure Microsoft במיקור חוץ. בין השירותים שהצוות הטכנולוגי של Webgate יכול להעניק לך ניתן למצוא:


  • הקמה, ניהול ותחזוקה של שרתים – שירותי הענן של Azure Microsoft מאפשרות להריץ מכונות וירטואליות מבוססות Windows או Linux. הצוות הטכנולוגי של Webgate יוכל לבצע תכנון נכון של מערך השרתים, לנהל את המידע באמצעות פלטפורמת App services ולתחזק את מערך השרתים באמצעות ממשק ה – WebJobs.
  • בסיסי נתונים – כל המידע הרגיש של הלקוח נמצא בבסיסי הנתונים של Azure Microsoft. שירותי הענן של Azure Microsoft תומכים ב – NoSQL, SQL Azure, ביג-דאטה (Azure Data Explorer) ועוד.
  • ניטורים, גיבויים ושרידות עסקית – שירותי הענן של Azure Microsoft מאפשרים לך ליהנות מהתמיכה של Microsoft, אך על מנת להבטיח שרידות עסקית לאורך זמן יש לבצע ניטור וגיבוי יומיומי.

לסיכום, שירותי הענן של Azure Microsoft מעניקים למשתמשים בהם גמישות, אפשרויות לחיסכון כלכלי אמיתי ויכולות מתקדמות (פריסה גיאורגפית, Scalability וכדומה). הניסיון הרב שצברנו בניהול מערכי ענן של Azure Microsoft, מאפשר לנו ללוות אותך במקצועיות רבה משלבי התכנון המקדימים ועד שלבי ההטמעה בשטח.


לקבלת הצעת מחיר מותאמת אישית להקמה, תחזוקה וניהול של מערכי שרתים ב - Azure Microsoft, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 1-800-222-606 ונשמח לעמוד לרשותך.