חדש!
יש לנו מלאי חדש של שרתים ייעודיים במחירים מפתיעים עבורך!

רישום דומיין חדש - Domain Registration

עם כל כך הרבה סיומות ומחירים שווים לכל כיס - רישום דומיין זה קללל... קניית דומיין ישראלי ובינלאומי ב-5 דקות כולל כל השירותים הנלווים וכמובן שירותי אחסון ברמה בינלאומית. ניהול הדומיין מתבצע בממשק נוח, בעברית וכולל תמיכה ושירות לקוחות מקצועי שיעזרו לך להפיק את המיטב מהשירותים שלנו.

רישום דומיין חדש:

שימו לב - לקוחות אחסון אתרים ושרתים נהנים מ-15% הנחה על כל הדומיינים!


רכישת דומיין
(שם מתחם) מהווה את אחד הצעדים הראשוניים בהליך של הקמת אתר אינטרנט. 
לדומיין הנבחר יש משמעות והשפעה רבה הן על המיתוג של האתר והן על הנושא של קידום האתר במנועי החיפוש השונים ובראשם גוגל.כל אדם אשר תר אחר דומיין יוכל לבחור בין 3 אפשרויות עיקריות – רכישת דומיין בישראל, רכישת דומיין מחברה בינלאומית או רכישת דומיין קיים. לכל אחת מהאפשרויות הללו יש את היתרונות והחסרונות שלה וחשוב להכיר אותן לעומק טרם הבחירה – מהסיבות הללו אנשים רבים מעדיפים להיוועץ בחברות המתמחות בנושא ולשלם להן עמלה בכדי לבחור את הדומיין המתאים.


דגשים חשובים בעת בחירת דומיין

ישנם מספר פרמטרים אשר יכולים לסייע בבחירת דומיין אשר ישרת את האתר הן בתחום המיתוג והן בקידום האתרים:


שם קליט וברור – בכדי שדומיין יהיה זכיר ונוח לגולשים ההמלצה היא ששם הדומיין לא יעלה על עשרה תווים. רלוונטיות לאתר – הרלוונטיות של שם הדומיין לתחום בו עוסק האתר, תהיה בעלת השפעה גם על קידום האתרים בגוגל וגם על מיתוג האתר. כך ולדוגמא במידה ומדובר באתר אינטרנט של חברת הובלה, חשוב לבחור בשם מתחם הקשור לתחום ההובלה. סיומת הדומיין – בעת בחירת הדומיין יש לקבל החלטה אם לרכוש דומיין ישראלי עם סיומת דוגמת co.il או דומיין בינלאומי עם סיומת דוגמת com- הגורם העיקרי אשר אמור להשפיע על החלטה זאת הוא האם בעלי האתר מייעדים אותו לקהל ישראלי או לקהל בינלאומי. במידה והאתר פונה לקהל ישראלי, סיומת ישראלית תעניק לאתר נקודות זכות בגוגל, מה שישפיע על נושא של קידום האתרים. וותק דומיין – לנושא של וותק הדומיין ישנה השפעה על קידום האתרים – מהסיבה הזאת, אנשים רבים מעדיפים לרכוש דומיין ותיק ולשלם סכומים כסף גבוהים יותר בעבורו מאשר לרכוש דומיין חדש. 
רישום דומיין - קניית דומיינים

פאנל ניהול נוח לניהול דומיינים

ב – Webgate אנו מציעים לך פאנל ניהול נוח, יעיל ופשוט לניהול של דומיינים ישראליים ובינלאומיים. פאנל ניהול הדומיינים של Webgate מאפשר לך לבצע הפניות דומיין, הפניות דואר אלקטרוני, שינוי DNS, הגדרות כתובות IPv6, ניהול חשבוניות ועוד.חידוש דומיינים אוטומטי

ב – Webgate כל דומיין ישראלי או בינלאומי מחודש בצורה אוטומטית, כך שלעולם הוא לא יאבד לך כתוצאה מחוסר תשומת לב, חופשה בחו"ל או כל סיבה אחרת.

בנוסף, במידה והגדרות החידוש האוטומטיות מושבתות, מערכת הניהול של Webgate שולחת אליך מספר רב של התראות במייל כ – 60 יום לפני מועד החידוש.

חידוש דומיין

תמיכה מקצועית לרישום וחידוש דומיינים

תמיכה מקצועית לרישום דומיין

אם יש לך שאלה או בעיה טכנית, צוות התמיכה של Webgate זמין עבורך 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. הצוות של Webgate זמין במוקד הטלפוני או במערכת הכרטיסיות החכמה בממשק הניהול שלך.

ממשק ניהול אחד לכל הדומיינים שלך

Webgate מציעה לך ממשק ניהול יעיל, אפקטיבי ועוצמתי לניהול כל הדומיינים שלך

 • ניהול שרתי שמות
 • ניהול פורטפוליו דומיינים
 • נעילת דומיין בלחיצת כפתור
 • תמיכה טכנית מסביב לשעון
ממשק ניהול נח ויעיל לניהול דומיינים

ניהול שרתי שמות של הדומיין שלך

ממשק הניהול של Webgate מאפשר לך לנהל את פרטי ה – DNS של כל דומיין בנפרד בצורה קלה, מהירה ופשוטה. כל השינויים בפרטי ה – DNS של הדומיין מבוצעים בצורה מיידית אצל איגוד האינטרנט הישראלי (ISOC) עבור דומיינים ישראליים או ארגון התקינה העולמי עבור דומיינים בינלאומיים.

ביצועים מרהיבים - רישום דומיין בוובגייט

רישום וניהול של מספר דומיינים במקביל

ממשק הניהול של Webgate מאפשר לך לבצע רישום וניהול מהיר של מספר דומיינים במקביל ובצורה זו לחסוך לא מעט זמן יקר
באמצעות ממשק הניהול של Webgate ניתן לקנות דומיינים ישראליים לרבות דומיינים בעברית מלאה ודומיינים בינלאומיים במגוון רחב של סיומות החל מ - COM, NET או ORG ועד CO.UK, RU או PRO.

מערך ניטור כולל מערכת דומיינים

נעילת דומיין בלחיצת כפתור

כברירת מחדל כל הדומיינים הרשומים ב – Webgate נעולים ומוגנים בצורה אוטומטית ממעבר לא מורשה. במידת הצורך, ניתן לשחרר את הדומיין מנעילה ולהעביר אותו לכל רשם אחר.

קניית דומיינים

תמיכה טכנית לניהול דומיינים

צוות התמיכה של Webgate זמין לכל בעיה, שאלה או תקלה הקשורה לרישום, ניהול ותחזוקה של דומיינים ישראלים או בינלאומיים. אנו זמינים במוקד הטלפוני או במערכת הכרטיסיות החכמה בממשק הניהול שלך.

שאלות נפוצות בנושא רישום, ניהול וחידוש דומיינים

מה זה דומיין - Domain Name?
 • דומיין או שם מתחם הוא מזהה ייחודי אשר משמש את הגולשים לביקור באתר.

  לדוגמא, הדומיין Webgate.co.il הוא ייחודי ומשמש משתמשים בכל העולם לגשת לאתר זה.

כמה עולה דומיין ישראלי או בינלאומי?
 • Webgate מעניקה שירותי רישום, ניהול ורכישת דומיינים כשירות משלים לכלל לקוחות האחסון של החברה.

  אנו מציעים דומיין ישראלי עם סיומת CO.IL או ORG.IL במחיר זול של 67 ₪ לשנה או דומיין בינלאומי בסיומת של COM, NET, ORG ו – US במחיר של 49 ₪ לשנה.

  קיימות עוד מספר רב של סיומות בינלאומיות כמו CC, TV, MOBI וכדומה אשר נמכרות במחירים משתנים בהתאם לגוף אשר אחראי על רישום הדומיין.

איך לבחור דומיין ישראלי או בינלאומי שנכון עבורך?
 • באופן כללי, ישנם מספר פרמטרים אשר יכולים לעזור לך לחפש דומיין פנוי ולבחור את הדומיין המתאים ביותר:

  1. שם דומיין קליט וברור – בכדי שדומיין יהיה זכיר ונוח לגולשים ההמלצה היא ששם הדומיין לא יעלה על עשרה תווים..

  2. רלוונטיות לאתר – הרלוונטיות של שם הדומיין לתחום בו עוסק האתר, תהיה בעלת השפעה גם על קידום האתרים בגוגל וגם על מיתוג האתר. כך ולדוגמא במידה ומדובר באתר אינטרנט של חברת הובלה, חשוב לבחור בשם מתחם הקשור לתחום ההובלה..

  3. סיומת הדומיין – בעת בחירת הדומיין יש לקבל החלטה אם לרכוש דומיין ישראלי עם סיומת דוגמת co.il או דומיין בינלאומי עם סיומת דוגמת com- הגורם העיקרי אשר אמור להשפיע על החלטה זאת הוא האם בעלי האתר מייעדים אותו לקהל ישראלי או לקהל בינלאומי. במידה והאתר פונה לקהל ישראלי, סיומת ישראלית תעניק לאתר נקודות זכות בגוגל, מה שישפיע על נושא של קידום האתרים..

  4. וותק דומיין – לנושא של וותק הדומיין ישנה השפעה על קידום האתרים – מהסיבה הזאת, אנשים רבים מעדיפים לרכוש דומיין ותיק ולשלם סכומים כסף גבוהים יותר בעבורו מאשר לרכוש דומיין חדש..

  5. דומיין בעברית – דומיין בעברית מאפשר לבעלי עסקים המעוניינים לקדם את העסק שלהם בשפה הרלוונטית לקהל היעד לעשות כן. חשוב לציין שרק שם המתחם הינו בעברית והסיומת היא co.il. היתרונות של דומיין בעברית יבואו לידי ביטוי ברלוונטיות לעסק ובנוחות הגולשים בקליטה ובזכירת שם האתר וכתובתו..

האם הדומיין נשמר לכל החיים?
 • לא, הזכות על הדומיין נשמרת לשנה.

  בכל שנה, עליך לחדש את הרישום על ידי תשלום לשנה נוספת (67 ₪ לדומיין ישראלי או 49 ₪ לדומיין בינלאומי). במידה והדומיין לא מחודש בזמן, הדומיין משוחרר לעולם כך שכל אחד יכול לרכוש אותו מחדש.

  מומלץ להפעיל את החידוש האוטומטי ובצורה זו להימנע ממצב בו הדומיין שהשקעת בו לא מעט זמן, מחשבה ועבודה משוחרר ונקנה על ידי חברות ופרילנסרים אשר מתמחים באיתור דומיינים ישנים שפג התוקף שלהם.

האם ניתן לקבל שירותי DNS יחד עם הדומיין על מנת לנהל את הפניות הדומיין השונות?
 • כן - אנו מעניקים שירות DNS בסיסי ללא תשלום נוסף.

  באמצעות ממשק וובי נוח ויאפקטיבי תוכלו לנהל את כל רשומות ה-DNS של הדומיין שלכם, לרבות A/MX/CNAME וכן רשומות TXT המכילות מחרוזות אימות לדואר אלקטרוני ושירותים אחרים כגון שירותי גוגל

  לקוחות בעלי שירות אחסון מקבלים שרתי DNS מתקדמים עם יכולת ניהול מלאה מתוך ממשקי הניהול - cpanel/plesk יחד עם הגדרות אוטומטיות של כל השירותים תחת חשבון האחסון כגון SPF Record, חתימות DKIM וכל ההגדרות הנוספות תחת הדומיין לעבודה נוחה ויעילה.

האם ניתן להקפיץ את הדומיין לאתר חינמי במקום אחר?
 • כן - יש לנו פונקציה בשם חניית דומיין באמצעותה תוכלו להפנות את הדומיין באמצעות redirect 301 לכל אתר אחר בעולם.

האם ניתן להסוות את פרטי בעל הדומיין ברשומות ה-whois
 • זה תלוי בכללי המרשם של כל סיומת. בעוד המרשם של דומיינים בסיומת .com מאפשר הסתרת פרטים המרשם הישראלי של דומיינים בסיומת .il אינו מאפשר. במידה וניתן להסתיר את פרטי הבעלות לדומיין שרשמתם תמצאו את הפונקציה לזה במרכז הלקוחות במסך הגדרות הדומיין.