חדש!
יש לנו מלאי חדש של שרתים ייעודיים במחירים מפתיעים עבורך!

בניית אתרי וורדפרס לעסקים

אתרי וורדפרס מקצועיים מבוססים תבנית או בהתאמה אישית תוך דגש על מהירות, אבטחה, תאימות למובייל ול-SEO, עיצובים מרעננים וכן בניית אתרי מסחר אלקטרוני מבוססים Wordpress/Woocommerce

אתר וורדפרס מהיר, מעוצב ואפקטיבי לעסק שלך


במהלך השנים ליוינו מספר רב של פרוייקטים ויצרנו תהליך הקמה סדור אשר כולל:


  • אפיון אתר - השלב הראשון בתהליך הקמת האתר הוא אפיון צרכי הלקוח, מטרת האתר והשוק בו הלקוח פועל. לאחר אפיון האתר (גם אם הוא בסיסי ביותר), נוכל להתאים את הפתרון הטוב ביותר עבורך.

  • עיצוב אתר וורדפרס - לאחר הבנת הצרכים, נוכל להתקדם לשלב הבא בו נעצב עבורך את עמודי האתר (עמוד בית/עמודים פנימיים). בשלב זה, נוכל להתבסס על תבניות עיצוב קיימות או לעצב ביחד עם הלקוח עיצוב אתר וורדפרס מותאם אישית (Custom-Made).

  • הקמת אתר וורדפרס - לאחר בחירת העיצוב הסופי של האתר, נתחיל בתהליך הפיתוח וההטמעה על גבי מערכת וורדפרס. במידה ומדובר בתבנית עיצוב, נבצע התאמה מלאה לעברית, תרגום מחרוזות והתאמה למכשירים סלולריים.

  • אחסון אתר וורדפרס - בשלב הסופי, נעלה את האתר לאוויר על שם הדומיין של הלקוח. ב – Webgate אנו מציעים אחסון ענן מותאם וורדפרס לאתרי תדמית, בלוגים וחנויות וירטואליות החל מ – 9 ש"ח לחודש בתשלום שנתי מראש. כל חבילות האחסון של Webgate, תומכות בגרסאות PHP אחרונות, בעלות ממשק ניהול cPanel ומסדי נתונים מסוג MySQL אשר מותאמים לעבודה מלאה עם מערכת וורדפרס (WordPress).

  • קידום אתר וורדפרס - אם רוצים תוצאות אמיתיות צריך לקדם את האתר וזו כבר עבודה רצינית למומחי SEO/SEM. למזלך אנו נמצאים בקשר שוטף עם כמה מאנשי ה-SEO הטובים בארץ ונשמח להתאים לך פתרון וחברת קידום רצינית בהתאם לדרישות והתקציב שלך. שלח לנו מייל ונשמח לעזור!

לקבלת הצעת מחיר מנצחת לבניית אתר וורדפרס לעסק שלך צור קשר עוד היום - 1-800-222-606 או באמצעות הטופס משמאל ונתקדם יחד להצלחת העסק שלך באינטרנט!