בטעינה...

בניית אתרי וורדפרס לעסקים

אתרי וורדפרס מקצועיים מבוססים תבנית או בהתאמה אישית תוך דגש על מהירות, אבטחה, תאימות למובייל ול-SEO, עיצובים מרעננים וכן בניית אתרי מסחר אלקטרוני מבוססים Wordpress/Woocommerce

אתר וורדפרס מהיר, מעוצב ואפקיבי לעסק שלך


במהלך השנים ליוינו מספר רב של פרוייקטים ויצרנו תהליך הקמה סדור אשר כולל את החלקים הבאים:


  • אפיון אתר - השלב הראשון בתהליך הקמת האתר הוא אפיון צרכי הלקוח, מטרת האתר והשוק בו הלקוח פועל. לאחר אפיון האתר (גם אם הוא בסיסי ביותר), נוכל להתאים את הפתרון הטוב ביותר עבורך.

  • עיצוב אתר וורדפרס - לאחר הבנת הצרכים, נוכל להתקדם לשלב הבא בו נעצב עבורך את עמודי האתר (עמוד בית/עמודים פנימיים). בשלב זה, נוכל להתבסס על תבניות עיצוב קיימות או לעצב ביחד עם הלקוח עיצוב מותאם אישית (Custom-Made).

  • הקמת אתר וורדפרס - לאחר בחירת העיצוב הסופי של האתר, נתחיל בתהליך הפיתוח וההטמעה על גבי מערכת וורדפרס. במידה ומדובר בתבנית עיצוב, נבצע התאמה מלאה לעברית, תרגום מחרוזות והתאמה למכשירים סלולריים.

  • אחסון אתר וורדפרס - בשלב הסופי, נעלה את האתר לאוויר על שם הדומיין של הלקוח. ב – Webgate אנו מציעים אחסון ענן מותאם וורדפרס לאתרי תדמית, בלוגים וחנויות וירטואליות החל מ – 9 ש"ח לחודש בתשלום שנתי מראש. כל חבילות האחסון של Webgate, תומכות בגרסאות PHP אחרונות, בעלות ממשק ניהול cPanel ומסדי נתונים מסוג MySQL אשר מותאמים לעבודה מלאה עם מערכת וורדפרס (WordPress).

  • קידום אתר וורדפרס - אם רוצים תוצאות אמיתיות צריך לקדם את האתר וזו כבר עבודה רצינית למומחי SEO/SEM. למזלך אנו נמצאים בקשר שוטף עם כמה מאנשי ה-SEO הטובים בארץ ונשמח להתאים לך פתרון וחברת קידום רצינית בהתאם לדרישות והתקציב שלך. שלח לנו מייל ונשמח לעזור!