חדש!
יש לנו מלאי חדש של שרתים ייעודיים במחירים מפתיעים עבורך!

אופטימיזציה לאתרי וורדפרס

Webgate מארחת אלפי אתרי וורדפרס על תשתיות שיתופיות, שרתים וירטואלים ושרתים יעודיים תוך שימוש במבחר כלים אופטימאלים לוורדפרס, גרסאות PHP מותאמות לוורדפרס, שרתי מסדי נתונים בעלי אופטימיזציה מתאימה, שרתי Litespeed עם מנגנון Caching ופלאגין מובנה לוורדפרס, הגדרות רשת ו-DNS, הגדרות אבטחה ושימוש במערכות CDN

כיצד מייצרים אתרי וורדפרס מהירים?


לפני ביצוע אופטימיזציה ולרוב כחלק מהתהליך הכולל מומלץ מאוד לשדרג את הוורדפרס, התבנית והתוספים לגרסה אחרונה. אם יש לך מנהל אתר רצוי שהוא יעשה את זה, אם לא, אל דאגה, אנו נעשה את זה במסגרת שירותי תחזוקת אתרי וורדפרס שאנו מציעים.


לאחר ביצוע העדכונים והבאת הוורדפרס לגרסה עדכנית אנו מתחילים במלאכת הטיוב/אופטימיזציה של האתר שלך. כמו בכל משימה אחרת, דרוש אפיון לפני יציאה לעבודה. במסגרת ה-review של האתר אנו בודקים את התבנית, איזה חלקים ממנה בשימוש ואיזה לא, עוברים על כל התוספים המותקנים ובודקים את הם באמת בשימוש ועושים רשימה של משימות להמשך. אחד הכלים העיקריים שאנו משתמשים במהלך הדרך הינו האתר gtmetrix.com אשר בוחן את האתר שלך ונותן דירוג לפי הממצאים. בהתאם לתוצאות ולאפיון הראשוני שעשינו אנו מתחילים לעבוד.


להלן רשימה של משימות לצורך אופטימיזציה של אתר וורדפרס:


  • אופטימיזציה לתבנית - ביטול קבצי CSS שלא בשימוש, שימוי סדר טעינת קבצי CSS לצורך מניעת המתנה ליצירת עמוד, הוספת קוד לקביעת גודל תמונה ברמת HTML וכמו כן ביטול אופציות ותוספים שלא בשימוש ברמת התבנית.
  • בחינת כל קוד ה-Java Script ו-CSS ומיזוגו לקובץ בודד או מספר מועט של קבצים.
  • minification של קבצי JS/CSS לצורך הקטנת זמן הטעינה שלהם.
  • טיפול בתמונות מבחינת אופטימיזציה של רזולוציה/צבעים וגודל פיזי (מניעת הקטנת תמונה בדפדפן).
  • חיבור אייקונים לקבצי sprites/css על מנת להקטין קריאות לשרת.
  • בדיקת האתר בפרוטוקול https והתקנת תעודת SSL במקרה ואין. רצוי לוודא גם את התקנת ה-SSL באמצעות אתרים כמו Qualis SSL Labs המספקים שירות בדיקת תעודה בחינם
  • התקנת פלאגין W3 Total Cache והגדרתו באופן ראשוני לטיפול ב-page/post/object/db caching, חיבור לשרת memcached במידה ויש, הגדרת JS/CSS minification/compression ועוד הרבה הגדרות קטנות שמשפרות ביצועים בהתאם לתפקודים שונים של האתר.
  • לקוחות עסקיים או בעלי אתרים גדולים מוזמנים לארח את אתר הוורדפרס על שרת VPS פרטי עם אופימיזציה מירבית לקוד PHP, שרת לייטספיד ומנגנוני caching שאין באחסון שיתופי כמו Redis Cache.

אנו מצליחים בד״כ להביא את האתר לציון של A/A+ אחרי עבודת אופטימיזציה, בהתאם לכמות/איכות הפלאגינים, התבנית ומערכות ניהול ביניים נוספות כגון אלמנטור וכו. עבודת אופטימיזציה טובה הינה אחת מאבני הדרך המשמעותיות ביותר לצורך קידום אתר וורדפרס ואנו רואים בזה השקעה שווה שלא מוותרים עליה.