חדש!
יש לנו מלאי חדש של שרתים ייעודיים במחירים מפתיעים עבורך!
חדש!
יש לנו מלאי חדש של שרתים ייעודיים במחירים מפתיעים עבורך!

יצירתיות טכנולוגית עם נסיון של 25 שנים

Webgate הוקמה בשנת 1998 ומספקת שירותי אחסון אתרים מקצועי למגזר הפרטי והעסקי בישראל, תוך מאמץ מתמיד לספק שירות איכותי במחירים חסרי תחרות בישראל.

Webgate אחסון אתרים

שירותי האחסון של וובגייט מלווים בממשקי ניהול מתקדמים ביותר אשר חלקם פרי פיתוח עצמאי של החברה. שרתי החברה מתארחים ברובם על ענן תקשורת פרטי מבוסס וירטואליזציה, וממוקם בחוות השרתים של בזק בינלאומי בפתח-תקווה, ישראל. ל-Webgate תשתיות אחסון, רשת, אבטחת מידע וגיבויים אצמאיים ובלעדיים. בזק בינלאומי מספקים קישוריות לאינטרנט וארונות תקשורת. כל ציוד החברה, לרבות פיירוולים, מתגים, ציוד גיבוי ושרתים בבעלות ותפעול מלא של Webgate.


בגלל הניסיון

האינטרנט הינו עולם שונה ומאתגר אותנו כל יום מחדש. צוות Webgate בנוי מאנשי אינטרנט וותיקים שותפים בקהילה ותורמים ליצירת רשת טובה ונקיה יותר בישראל. במהלך השנים יצרנו מתודולוגיה סדורה למתן שירותי אחסון ללקוחות פרטיים ועסקיים בישראל. כל מרכיבי השירות החל מהחומרה, תוכנה וטכנאי שירות עברו אופטימיזציה עם השנים וכיום אנו יודעים להציע שירות אמין ומקצועי, שמתאים מבחינת זמינות, איכות ובעיקר מחיר לשוק האינטרנט הישראלי. באמצעות כלי הניהול שבחרנו להגיש לך יחד עם שרותי האחסון, אנו מעניקים חופש מלא לנהל את כל מרכיבי החשבון שלך בקלות ויעילות, ובמרבית הממשקים אף בעברית.


מאחסנים אתרים כאן לפני כולם

אנחנו בוובגייט היינו בין החברות הראשונות בארץ להציע אחסון אתרים מבוססי PHP ו-MySQL, היינו ראשונים להציע ממשק ניהול cPanel ו-Plesk על שרתי ווינדוס וכיום נמצאים בחזית הטכנולוגיה עם מערכות בוססות מחשוב ענן הכוללות שרידות ויתירות ברמה בינלאומית. בנוסף למותג וובגייט אנו מפעילים מותג אחסון ושירותי מחשוב ענן בשם sweethome.co.il אשר מספק שירותי אחסון אתרים וניהול שרתים החל משנת 1996.


יחס אישי לכל לקוח

למרות שאנו מארחים אלפי אתרים ומקבלים בכל חודש עשרות לקוחות חדשים השירות והיחס המקצועי ללקוח מעל הכל. אנו חברה של שירות וכשהלקוחות מרוצים הם פשוט נשארים וספרים לחבריהם. אחוז העזיבה עומד על אחוזים בודדים בשנה לעומת צמיחה עקבית של עשרות אחוזים כל שנה. אנחנו יודעים שאנחנו עושים עבודה טובה בגלל התוצאות בשטח. לוובגייט אין מדיניות של התחייבות לשירות, לקוח יכול לעזוב בכל עת, אפילו אם שילם לתקופה קדימה. אנו לא מנסים לכבול את הלקוח בשום אופן, לא בדרך טכנולוגית ולא בדרך מסחרית כלשהי, וגאים לזכות באמון הלקוחות כל חודש מחדש.


אמנות הביצוע

שנות הניסיון שלנו אפשרו לנו לגבש נוסחת עבודה שתבטיח מקסימום תוצאות ומינימום תקלות. למשל: פיזרנו את השרתים שלנו בשלוש חוות שונות, על מנת לבטל את התלות בחווה אחת וכדי לא לשתק את מערך העבודה במקרה של תקלה באחד השרתים. אם נפלה תקלה, אנו מתחייבים להעניק לכם את הטיפול המהיר ביותר, תוך מתן שירות אדיב ויעיל.


שמחים לעבוד איתכם

למרות הניסיון הרב בתחום, אנו תמיד מאמינים שיש לנו לאן לשאוף ולהתפתח. לכן, רווחי החברה מושקעים בפיתוח שירותים חדשים ובתחזוק המערכות הקיימות. כמו כן, אנו תמיד שמחים לרקום שיתופי פעולה חדשים עם חברות בניית אתרים, בתי תוכנה, אנשי SEO ואנשי שיווק באינטרנט. אנו דוגלים בשקיפות ובהתאם לכך מתגמלים את השותפים שלנו בעמלות גבוהות עבור כל לקוח חדש שיופנה אלינו.


אשמח לשמוע את דעתכם על החברה שלנו בכל עת,

יוסטין גרינדאה

מנהל טכנולוגי, וובגייט