חדש!
יש לנו מלאי חדש של שרתים ייעודיים במחירים מפתיעים עבורך!

ניהול שרתים | שירותי סיסטם ו-DevOps

שירות ניהול שרת מלא - לינוקס או ווינדוס, פיזי או בענן, בשילוב טכנולוגיות אינטרנט מתקדמות, תמיכה טכנית מסביב לשעון ויחס אישי לכל לקוח. שירותי סיסטם למערכות וירטואליציב כגון VMware / Proxmox / KVM / Virtuozzo והקמת מערכות היברידיות מבוססות ענן וחומרה פיזית. הכל תחת קורת גג אחת עם צוות ישראלי בעל 30 שנות נסיון!

ניהול שרתים מלא - כל סוגי השרתים, ענן ומערכות משולבות


חברת Webgate עוסקת משנת 1998 בהקמת שרתי אינטרנט לצרכי Web, SQL, Mail, DNS על תשתיות חומרה מגוונות ומערכות הפעלה שונות. אנו יודעים לייעץ לחברות, ארגונים וסטארטאפים בבחירת חומרה, תשתיות אחסון ותוכנות שרת לצורך.


ייעוץ ראשוני וליווי בהקמת מערכות אינטרנט - יש לכם פרוייקט בתחום האינטרנט? יש לנו אחסון עבורו! ולא סתם אחסון, אנו יודעים להרים מערכות אינטרנט בכל גודל ולתחזק אותם 24/7 כדי שלך יהיה שקט ופנאי לכל היתר.
אנו נבחר עבורך את החומרה, חוות השרתים שהיא תמוקם בה, נתקין את הכל עבורך ונספק לך תמיכה מקצועית למפתחים על מנת שתוכל לקבל חוויית שינוש מהנה ומקצועית. אנו מתמחים בכל הטכנולוגיות האחרונות בתחומי סיסטם, הוסטינג ווכן בטכנולוגיות אינטרנט משלימות כגון מערכות CDN, תשתיות ענן ציבוריות, מערכות ניהול תעבורה (Load Balancing) וניהול שטחי אחסון מבוססי Storage.

חברת Webgate לוקחת מאוד ברצינות את כל נושא אבטחת המידע/סייבר ומפעילה מספר מערכות הגנה על הרשת ועל השרתים עצמם להגנה על המידע ומניעת גישה לא מורשית אליו. אנו יודעים להטמיע מערכות IPS/IDS/WAF להגנה על שרתי לינוקס ו-Windows, על חומרה פרטית או במערכות ענן ציבוריות.


הקמת שרתים ומערכות אינטרנט מתקדמות - מפתיחת אריזות החומרה עד מסירת מערכת עובדת ומטויבת לאפליקציה שלך.
Webgate מלווה את לקוחותיה בכל שלבי ההקמה של מערכות האינטרנט שהיא מספקת ובעבודה איתנו אתה יכול להיות בטוח שמלוא האחריות על כל המרכיבים היא עלינו. אנחנו מטפלים בחומרה, תוכנה, אבטחה ורשת, מא׳ את ת׳. זה כולל חיווטים מורכבים בחווה, אינטגרציה של מערכות אינטרנט שונות, חיבורי רשת מורכבים כגון VPN וקווי תמסורת פרטיים, שירותי firewall, הגדרת נתבים, סוויטשים/מתגים, ניהול חשמל של ארונות תקשורת ועוד.
אנשי הסיסטם שלנו יתקינו את כל מערכות ההפעלה, יקשיחו את השרתים לפי תפקידם,יתקינו את כל תוכנות שרת, ממשקי ניהול שונים, מערכות שליטה ובקרה, ניטור, גיבוי ועוד.


תחזוקה שוטפת של שרתים ומערכות אינטרנט - לקוחותינו נהנים מ-Uptime של 99.999% על פני שנים רבות, עם בעיות תקשורת או חומרה נדירות אשר מטופלות מיידית על ידי טכנאים ומהנדסים מנוסים. באמצעות מערכות Load Balancing, מערכות עדכון קרנל ללא reboot כגון Kernel-Care ושרתי DRP מתוחזקים היטב ניתן אף לייצר Uptime של 100% עם סיכוי קטן מאוד לנפילות.


תמיכה מקצועית למפתחים ו-24/7 למקרה חירום - שירות ניהול שרת מלא שלנו כולל תמיכה למפתחים בכל נושא הקשור לשרת בשעות העסקים (שעון ישראל) וכן תמיכת חירום במשך כל ימות השבוע, פרט ליום כיפור. אנו מפעילים מוקד אנושי 24/7 אשר קולט את הפניות ומפנה לטכנאי כונן מתאים לפי סוג הפניה. במקרה הצורך נפעיל תמיכת חומרה (אחריות) או קבלן משנה/חוות שרתים ונעניק טיפול מקיף לכל תקלה.


התמחות בניהול שרתי לינוקס - לוובגייט נסיון של כמעט 30 שנה בניהול, הקמה ותחזוקת מערכות לינוקס (Linux) לכל מטרה.
אנו מקימים ומתחזקים מאות שרתי לינוקס פיזיים או בענן בעלי מגוון רחב של הפצות לינוקס, בינהן - Debian, Ubuntu, CentOS, Redhat, Cloud Linux, Alma Linux.
צוות הסיסטם של סוויטהום יעזור לך ולצוות המפתחים לתחזק מערכת אינטרנטית מבוססת לינוקס בכל מקום שתבחר, כל עוד יש חיבור SSH אנחנו נשמח לנהל את זה :)
בנוסף, ניתן לקבל מאיתנו תמיכת חירום למערכות לינוקס, פתרון בעיות נקודתיות, אופטמיזציה, אבטחה והקשחת שרתים, תכנון מערך גיבויים ועוד.


ניהול מערכות וירטואליזציה ומחשוב ענן - יש לכם שרת בענן וצריכים שירותי ניהול עבורו? רוצים להקים שרת וירטואליזציה לאחסון אתרים?
הארגון שלכם דורש תשתית ענן פרטית כגון VMware? תנו לצוות המומחים שלנו להקים, לנהל ותחזק את מערך הענן שלכם. הוא יכול להיות אצלינו, אצלכם בארגון או בכל מערך ענן ציבורי כמו אמזון, גוגל או אזור. חברות רבות עושות שימוש במספר רב של שרתים ומעדיפות תשתית ענן פרטית, מוגנת ומותאמת לצרכי הארגון, תוך שילוב storage, מערכי גיבויים, שרתי מסדי נתונים ואבטחת מידע. באפשרותינו לספק לארגונכם פתרון ענן עצמאי כולל חומרה, תוכנה, מערכות הפעלה וממשקי ניהול.


ניהול מערכות DRP וגיבויים - אנו יכולים לתת מענה לנקודת DRP עבור אתר האינטרנט שלך או פעילות עסקית/מסחרית אחרת. באמצעות מערכות ניטור ובקרה נבטיח שמערכת ה-DRP תהיה זמינה בזמן אמת עם מידע מעודכן וכח מחשוב מתאים להפעלת המערכת.
בנוסף למערכות DRP אנו יכולים לנהל עבורך גיבוי נתונים/מסדי נתונים לענן שלנו או ענן ציבורי, תוך אבטחת איכות הגיבוי, הצפנה שלו והעברתו בצורה בטוחה ומוצפנת לשרת הגיבויים.


הקמת מערכות לשידור רדיו, סרטים ושידורי וודיאו באינטרנט - לצוות Webgate נסיון רב שנים עם מערכות שידור אודיו, ווידאו מוקלט ווידאו לייב באינטרנט, באמצעות מערכות לינוקס ווינדוס, תוכנות שרת ייעודיות כגון Shoutcast, Icecast, Centova, Wowza, Red5 ועוד. מאחר וחלקינו מגיעים מרקעים שונים כגון הפקת מוסיקה וסרטים נקודות הממשק ברורות והעבודה עמנו בד״כ מוסיפה ערך מוסף שאין לחברות אינטרנט אחרות.


כמו כן אנו מתמחים בתחזוקת שרתים באמזון, Microsoft Azure, Google Cloud ועוד.