חדש!
יש לנו מלאי חדש של שרתים ייעודיים במחירים מפתיעים עבורך!

עיצוב אתרי וורדפרס לעסקים

Webgate עובדת מעל שני עשורים עם נבחרת מעצבות ומעצבים מהטובים בישראל, בעלי נסיון וידע רב בעיצוב ממשק משתמש, UI/UX, טיפוגרפיה ואיור. השירות מתאים במיוחד לאתרי וורדפרס העושים שימוש בתבניות ומשלימים את העיצוב בתוך הוורדפרס. שירותי העיצוב שלנו הופכים כל אתר לייחודי ומיוחד תוך שמירה על כללי עיצוב בתעשיה, מתן דגש על נגישות וחווית משתמש

עיצוב אתר וורדפרס שעוזר לך למכור!


צוות וובגייט עובד בשיתוף עם מספר מעבצים מהארץ ומהעולם, שיבטיחו לאתר שלך מראה רענן ומעודכן, בהתאם לטרנדים עיצוביים עדכניים תוך שמירה על תקציב שפוי והספק גבוה. בקיצור – ביצועיסטים!


עיצוב אתר וורדפרס על בסיס תבניות מוכנות - כיום, ישנם אתרים ישראלים ובינלאומיים אשר מציעים מגוון רחב של תבניות עיצוב לוורדפרס בעלויות משתנות של 50$-150$ בהתאם לתבנית הנבחרת. בצורה זו, ניתן לרכוש רשיון שימוש בתבנית לבסס עליה את אתר האינטרנט.


עיצוב אתר וורדפרס בהתאמה אישית - עיצוב אתר בהתאמה אישית הוא מורכב יותר ובמהלכו מתבצע עיצוב ייחודי ללקוח ביחד עם מעצב מקצועי. עיצוב האתר כולל את כל האזורים החשובים כמו עמוד הבית, עמודים פנימיים, התאמה למובייל, אזורי תוכן מיוחדים, באנרים, לוגו וכדומה. לאחר סיום העיצוב, ניתן לפתח על בסיס קבצי ה – PSD של המעצב את האתר.


שירותי מיתוג ועיצוב Web כללי - כחלק מעבודת הסטודיו השוטפת נשמח לעזור לך בכל מה שקשור למיתוג, עיצוב לוגו, באנרים, סרטי וידאו תדמיתיים לאתרים או פרזנטציות, שירותי עריכת אודיו וצילום סטילס אומנותי.


שימוש בתבניות עיצוב לוורדפרס מוזילות בצורה משמעותית את עלויות העיצוב והפיתוח של האתר. הבעיה היא שישנו סיכוי שהמתחרה או אתרים אחרים ישתמשו באותה תבנית עיצוב ובכך מראה האתר לא יהיה ייחודי. כמו כן כדאי לחשוב על קידום אתר הוורדפרס שלך ולוודא שהתבנית מתאימה ולא מפריעה לקידום.


אתרים רבים מתחילים את תהליך העיצוב על ידי בחירת תבנית שעונה לדרישות הטכניות של האתר וצוות העיצוב שלנו מטמיע עיצוב בהתאמה אישית לתבנית. זה יכול לכלול פונטים (חינמים או קנויים, פלטת צבעים בהצאם למיתוג הכללי של החברה, לוגו, טלפון, מסרים מיוחדים עוד. ב – Webgate תוכל לקבל שירותי עיצוב לוורדפרס (WordPress) אשר מבוססים על ניסיון עשיר בחווית משתמש (UI/UX) ובידע רב בפיתוח אתרי וורדפרס, חנויות וירטואליות ותוכנות Web.


עיצוב טוב לא רק נראה יפה - הוא משרת את המטרה ועוזר להעביר מסר או למכור מוצר. פנו אלינו ליעוץ ומחיר מנצח לעיצוב אתר הוורדפרס שלך.