חדש!
יש לנו מלאי חדש של שרתים ייעודיים במחירים מפתיעים עבורך!

שרתי משחק (Gaming) בענן ישראלי פרטי

שרת המשחק שלך הולך להיות על סטרואידים! דיסקים SSD מהירים, מעבדי Intel מהירים ותעבורה מהירה ביותר של בזק בינלאומי הופכים את חויית המשחק למקצועית ומוגנת.

שרתי משחק בענן ישראלי מהיר ומאובטח


החלטתם להקים שרת משחק משלכם? מזל טוב! אנחנו כאו כדי לספק תשתיות חומרה, קישוריות מהירה לאינטרנט עם מערכות אנטי-דדוס שיבטיחו רצף פעילות חלק ומהיר למשחקים שלכם.


וובגייט מספקת שרתי Linux ו-Windows בענן פרטי הממוקם בישראל (בזק בינלאומי) המאפשרים הרצת שרתי משחק מהירים ומאובטחים. ניתן להגביל תעבורה לישראל בלבד, להנות משירותי anti-ddos מעולים ותמיכה טכנית של מומחי שרתים עם וותק של שלושה עשורים ויותר בניהול מערכות אינטרנט.


למה בעצם צריך שרת פרטי להרצת משחקי רשת? לכל חברת משחקים הרי יש שרתים משלה...

זה נכון אבל יחד עם זה מגיע לפעמים גם עלות שימוש חודשית, תנאי שימוש נוקשים וחוסר אפשרות להתאמה אישית של סביבת המשחק לרבות התקנת mods, התאמות עיצוביות, פרסומות, ניהול משתמשים, תכנים ועוד.

סבבה, אני יכול להתקין שרת בבית למה דווקא בחוות שרתים?

להחזיק שרת בבית מצריך חיבור אינטרנט חזק ויציב, לרוב מחשב נפרד, ראוטר שידע לנהל את התעבורה ובעיקר מערכות אבטחה כמו פיירוולים ומערכות anti-ddos שיגנו על השרת. בחישוב פשוט, אם לוקחים את עלות החשמל של מחשב ביתי לחודש אפשר בכיף לשלם עם זה על שרת וירטואלי פרטי בענן מקצועי. שרתי משחק מבוססי וידאו צריכים רוחב פס גבוה, אנחנו יודעים להתמודד עם זה! שרת משחק יכול בקלות להגיע ל-20Mbit/sec ואפילו ל-100Mbit throughput. זה לא מעט וכשצריך להפעיל גם פילטור על התעבורה (פיירוול/waf( יחד עם שירותי anit-ddos זה יכול להפוך למשימה מורכבת. אנו מכירים את סביבת שרתי המשחק ויודעים לתת מענה לבעיות ספציפיות בתחום כמו traffic burst, התקפות מבוססות אפליקציה (המשחק עצמו) ועוד.
איך יודעים איזה שרת צריך וכמה משאבים להקצות לו? לכל משחק יש את הכח מחשוב והתעבורה הממוצעת שהוא צריך לכל משתמש. הדוקומנטציה של השרתים בד״כ מכילה טבלאות חישוב ל-cpu/ram/network אשר יכולות לעזור לחישוב משאבי שרת. יחד עם זאת, מאחר ומדובר במחשוב ענן ניתן לשדרג את המשאבים בקלות ולהוסיף כח מחשוב לפי הצורך, כמו למשל לצורך ארועים מיוחדים, טורנירים, חגים וכדומה.

איזו מערכת הפעלה כדאי לבחור לשרתי משחק?

אנו ממליצים על לינוקס באופן גורף לכל אפליקציה אינטרנטית, הן מבחינת גישת הפיתוח של התוכנה (open source( והן מבחינת המחיר ללקוח (בדרך כלל חינם). יחד עם ממוצע ביצועים שכמעט תמיד נוטה לטובת לינוקס כל מה שנשאר זה לבחור בחברה שיודעת לנהל את השרת משחק שלך במקצועיות ולספק מעטפת של מערכת הפעלה יציבה ואופטימאלית לסביבת המשחק שלך.


מוכן לנסיעת מבחן?


הגדרת שרת VPS